Büyülü Tiflis Turu
Eskinin Büyüsü Tiflis Gezilecek Yerler: Tiflis Gün : 3 Gece 4 Gün Ulaşım : Pegasus Havayolları ile Konaklama : 4 veya 5 Yıldızlı Otelde Vize :
  • Gürcistan için TC vatandaşlarına vize uygulaması yoktur.
Telefon : 0212 236 5850
495.00 USD / Kişi Başı

Büyülü Tiflis Turu Hakkında Genel Bilgiler

Klasik ve Modernin Harika Uyumu: Tiflis
Kırmızı çatılı evleri, lezzetli mutfağı ve 1500 yıllık tarihi ile Tiflis...

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL– TİFLİS

İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanında saat 09.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları ile 12.20’da Tiflis’e uçuş.15.40’da Tiflis varışı, karşılanma ve özel aracımızla 
Tiflis merkezde bulunan otelimize transfer. Odalara yerleşme ve konaklama.

 


2. Gün: TİFLİS “GİZLENMİŞ MÜCEVHERLER”

Sabah kahvaltısı ve Tiflis panoramik şehir gezisi. Gezide Eski tarihi şehir, Özgürlük Meydanı, Barış Köprüsü, Ünlü Rustaveli Caddesi,Narikala Kalesi, Bath Quarter  görülecek yerlerden bazılarıdır. 
Rehberimizle birlikte ekstra sunulan şehir gezisi sonrası öğle yemekli gezimize katılabilirsiniz. Gezimiz Gürcistan’ın muhteşem doğa manzaraları ile Ananuri Kalesi ve Jinvali Gölü ziyareti ile başlamaktadır. Ziyaretimiz sonrası Gudauri Dağ-Kayak merkezine doğru yolculuğumuz devam ediyor. Gudauri’de  yaklaşık üç bin metreye teleferikle çıkıp, manzaranın tadını çıkarıyoruz.  Öğle yemeğini küçük bir kasabada aldıktan sonra sırada ünlü Kazbegi Bölgesi ziyaretimiz olacak.4X4 Jeepler ile dağ yollarından geçerek Gergeti Trinity Kilisesine varıyoruz. Keyifli saatlerden sonra Tiflis otelimize dönüş, serbest dinlenme. Konaklama.

 


3. Gün: TİFLİS “DÜNYA MİRASLARI”

Sabah Kahvaltısı ve rehberimizle birlikte ekstra sunulan tam gün öğle yemekli gezimize katılabilirsiniz.
Gezimiz tarihi antik  Eski Başkent Mtskheta ile başlıyor.3.000 yıllık Unesco Dünya Mirası listesinde olan antik şehir gezisini yaptıktan sonra ünlü Jvari manastırından bölgeyi seyredebilirsiniz. Öğle yemeğini aldıktan sonra tarihi ve mimari olan kayalara oyulmuş Uplistsikhe kasabası  ziyareti. Açık Hava Müzesi olan bu kasabanın caddelerinde, meydanlarında hoşça vakit geçirebilirsiniz. Gezi sonrası gizlenmiş Borjomi şehir ziyareti.Maden suyu ve Spa tesisleri ile ünlü bu şehirde , Borjomi Parkında yürüyüş yapıyoruz.Keyifli saatlerden sonra Tiflis’e otelimize dönüş. Serbest zaman,dinlenme. Akşam ekstra olarak sunulan Gürcistan geleneksel akşam yemekli Tiflis Gala programımıza katılabilirsiniz. Gürcü yemekleri ve folklorik gösteriler eşliğinde gala programı. Konaklama.

 


4. Gün: TİFLİS İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra son hazırlıklar, rehber eşliğinde üç saat sürecek alış veriş gezisinden sonra aracımızla hava limanına transfer. Pegasus Hava Yolları ile 17.00 da İstanbul’a uçuş. 18.35 ‘de İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanına varış. Gezimizin sonu.


Birde Bu Turlara Bakın

Sadece Kimlikle
Büyülü Tiflis Turu
3 Gece 4 Gün 21.12.2023
Büyülü Tiflis Turu
495.00 $ Kişi Başı

Eskinin Büyüsü Tiflis

İncele / Satın Al
TÜM TURLAR DAHİL
FAS TURU
6 GECE 7 GÜN 07.02.2024
FAS TURU
649.00 Kişi Başı

FAS KRALİYET ŞEHİRLERİ

İncele / Satın Al
YEŞİL PASAPORTA VİZESİZ
BANSKO KAYAK TURU
4 GECE 5 GÜN ( 3 Gece Konaklama ) 20.01.2024
BANSKO KAYAK TURU
179.00 Kişi Başı

BULGARİSTAN'IN GÖZDE KAYAK MERKEZİ BANSKO.

İncele / Satın Al
Dünyanın En Renkli Ülkesi Hindistan
6 Gece 7 Gün 27.01.2024
Dünyanın En Renkli Ülkesi Hindistan
1199.00 Kişi Başı

DÜNYANIN EN RENKLİ ÜLKESİ HİNDİSTAN

İncele / Satın Al
E-Bulten
Kampanyalardan haberiniz olsun..
x