Büyülü Tiflis Turu
Eskinin Büyüsü Tiflis Gezilecek Yerler: Tiflis Gün : 3 Gece 4 Gün Ulaşım : Pegasus Havayolları ile Konaklama : 4 veya 5 Yıldızlı Otelde Vize :
  • Gürcistan için TC vatandaşlarına vize uygulaması yoktur.
Telefon : 0212 236 5850
/ Kişi Başı

Büyülü Tiflis Turu Hakkında Genel Bilgiler

Klasik ve Modernin Harika Uyumu: Tiflis
Kırmızı çatılı evleri, lezzetli mutfağı ve 1500 yıllık tarihi ile Tiflis...

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL– TİFLİS

İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanında saat 09.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları ile 12.20’da Tiflis’e uçuş.15.40’da Tiflis varışı, karşılanma ve özel aracımızla 
Tiflis merkezde bulunan otelimize transfer. Odalara yerleşme ve konaklama.

 


2. Gün: TİFLİS “GİZLENMİŞ MÜCEVHERLER”

Sabah kahvaltısı ve Tiflis panoramik şehir gezisi. Gezide Eski tarihi şehir, Özgürlük Meydanı, Barış Köprüsü, Ünlü Rustaveli Caddesi,Narikala Kalesi, Bath Quarter  görülecek yerlerden bazılarıdır. 
Rehberimizle birlikte ekstra sunulan şehir gezisi sonrası öğle yemekli gezimize katılabilirsiniz. Gezimiz Gürcistan’ın muhteşem doğa manzaraları ile Ananuri Kalesi ve Jinvali Gölü ziyareti ile başlamaktadır. Ziyaretimiz sonrası Gudauri Dağ-Kayak merkezine doğru yolculuğumuz devam ediyor. Gudauri’de  yaklaşık üç bin metreye teleferikle çıkıp, manzaranın tadını çıkarıyoruz.  Öğle yemeğini küçük bir kasabada aldıktan sonra sırada ünlü Kazbegi Bölgesi ziyaretimiz olacak.4X4 Jeepler ile dağ yollarından geçerek Gergeti Trinity Kilisesine varıyoruz. Keyifli saatlerden sonra Tiflis otelimize dönüş, serbest dinlenme. Konaklama.

 


3. Gün: TİFLİS “DÜNYA MİRASLARI”

Sabah Kahvaltısı ve rehberimizle birlikte ekstra sunulan tam gün öğle yemekli gezimize katılabilirsiniz.
Gezimiz tarihi antik  Eski Başkent Mtskheta ile başlıyor.3.000 yıllık Unesco Dünya Mirası listesinde olan antik şehir gezisini yaptıktan sonra ünlü Jvari manastırından bölgeyi seyredebilirsiniz. Öğle yemeğini aldıktan sonra tarihi ve mimari olan kayalara oyulmuş Uplistsikhe kasabası  ziyareti. Açık Hava Müzesi olan bu kasabanın caddelerinde, meydanlarında hoşça vakit geçirebilirsiniz. Gezi sonrası gizlenmiş Borjomi şehir ziyareti.Maden suyu ve Spa tesisleri ile ünlü bu şehirde , Borjomi Parkında yürüyüş yapıyoruz.Keyifli saatlerden sonra Tiflis’e otelimize dönüş. Serbest zaman,dinlenme. Akşam ekstra olarak sunulan Gürcistan geleneksel akşam yemekli Tiflis Gala programımıza katılabilirsiniz. Gürcü yemekleri ve folklorik gösteriler eşliğinde gala programı. Konaklama.

 


4. Gün: TİFLİS İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra son hazırlıklar, rehber eşliğinde üç saat sürecek alış veriş gezisinden sonra aracımızla hava limanına transfer. Pegasus Hava Yolları ile 17.00 da İstanbul’a uçuş. 18.35 ‘de İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanına varış. Gezimizin sonu.


Birde Bu Turlara Bakın

BAŞTANBAŞA BALKANLAR TURU ( Otobüslü )
8 GECE / 9 GÜN ( 7 GECE KONAKLAMA ) 24.08.2024
BAŞTANBAŞA BALKANLAR TURU ( Otobüslü )
649.00 Kişi Başı

EXTRA GEZİ ÜCRETİ YOK

İncele / Satın Al
VİZESİZ
BÜYÜLÜ BALKANLAR TURU ( Uçaklı )
7 Gece 8 Gün 30.08.2024
BÜYÜLÜ BALKANLAR TURU ( Uçaklı )
825.00 Kişi Başı

--------EKSTRA TURLAR DAHİL------- -----KUZU ÇEVİRME İKRAMI----- MÜZİKLİ BALKAN GECESİ DAHİL

İncele / Satın Al
VİZESİZ
EROL MÜTERCİMLER ile TARİHİN İZİNDE BOSNA-HERSEK
3 Gece 4 Gün 04.10.2024
YEŞİL PASAPORTA VİZESİZ
ROMANYA - BULGARİSTAN  TURU
3 GECE 4 GÜN 25.10.2024
ROMANYA - BULGARİSTAN TURU
159.00 Kişi Başı

DRAKULA'NIN ŞATOSUNU GÖRMEYE HAZIR MISINIZ?

İncele / Satın Al
E-Bulten
Kampanyalardan haberiniz olsun..
x