Kayak Turları

Sayfa: 1 / 1
2018 Kesin Kalkışlı Bosna Hersek (Jahorina) Kayak Turları 7 Gece 8 Gün
2018 Kesin Kalkışlı Bosna Hersek (Jahorina) Kayak Turları
20.01.2018
499.00
Bosna - Hersek ( Jahorina ) Kayak Turu
22.01.2018
379.00
2018 Kesin Kalkışlı Bosna Hersek (Bjelasnica) Kayak Turları 5 Gece 6 Gün
23.01.2018
399.00
Sayfa: 1 / 1

2016 kayak turları mız Başlıyor

İyi ve unutulmaz bir tatil ve tur programı için yapmanız gereken tek şey sitemizdeki tur programlarını inceleyip size uygun olanı seçmek olacaktır. Satışa açık  olan kayak turları hakkında da bilmeniz gereken tüm önemli noktalar sitemizde yer almaktadır.

Tur fiyatlarımızda  ziyaret edilecek bölgelerden yapılacak olan tüm programlara kadar tüm detayları sitemizden öğrenebilirsiniz.Saraybosna kayak turları son derece keyifli ve size çok şey katacak bir tur programıdır.

Sadece kayak turları değil İslami kültür turları, vizesiz turlar, yurtdışı ve yurtiçi turları, otobüslü turlar ve kültür turlarından oluşan tur listesinden tek tıkla yapılabilecek seçimler ve fiyatlar ekranınızda olacaktır.

Tur firmamız her türlü rahatlık, konfor ve müşteri memnuniyeti için çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Kaliteli yolculuk, iyi bir gezi ve tur hakkında bilmeniz gereken her şeyi bizde bulabilirsiniz. Kışın keyfini doyasıya çıkarmanız için kayak turları her ayrıntısıyla planlanmış ve hizmetinize sunulmayı bekler durumdadır.

Tüm bu hizmetlerden en kaliteli şekilde faydalanmak için siteye başvurup valizlerinizi hazırlamanız yeterlidir. Müşterilerimizin keyifli seyahati, mutlu olarak evine dönmesi ve memnuniyeti bizim en temel amacımızdır.

Siz de tüm bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tur hizmetlerimizi inceleyip karar vermektir. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra tura katılıp keyif sürmeye başlayabilirsiniz. Unutulmaz günler yaşamak için getirmeniz ve tamamlamanız gereken belgelerinizi eksiksiz bir şekilde hazırlamanız da önemle rica olunur.

Jahorina ve Bjelasnica da Kayak Keyfi başlıyor

Bosna Hersek’te kayak yapmanın hızlı, eğlenceli ve ucuz olması Bosna Hersek’teki kayak merkezlerini yabancı turistler için önemli bir destinasyon haline getirmiştir.