DUBAİ TURU EMİRATES HY İLE SÖMESTR ÖZEL
DUBAİ TURU EMİRATES HY İLE 4 GECE 5 GÜN SÖMESTR ÖZEL Gezilecek Yerler: Gün : 4 GECE 5 GÜN Ulaşım : EMİRATES HAVA YOLLARI Konaklama : 4 YILDIZLI OTELLER ODA KAHVALTI Vize : Telefon : 0212 236 5850
/ Kişi Başı

DUBAİ TURU EMİRATES HY İLE SÖMESTR ÖZEL Hakkında Genel Bilgiler

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL - DUBAİ

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Emirates kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Emirates Hava Yollarının EK 122 tarifeli seferi ile 20.05’de Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 01.20’de varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve otelimize transfer. Geceleme otelde.


2. Gün: DUBAİ

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından panaromik şehir turumuz başlıyor. Panoramik şehir gezimizde; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak Madinat Jumeirah / Souk Madinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain show turuna katılabilirler.(40 USD) Bu turumuzda ilk olarak Madinat Jumeirah’a gidiyoruz. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall, ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Turumuzun  ardından otelimize dönüş.Geceleme otelimizde.


3. Gün: DUBAİ

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. (90 USD) 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.


4. Gün: DUBAİ

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii turuna katılabilirler. (90 USD) Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Şeyh Zaid camisi ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından Abu Dhabi panaromik şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız yere geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari dünyasında  fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai’ye geri dönüyoruz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) turuna katılabilirler.(70 USD) Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turlarda genellikle şov yoktur, geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak amaçlanmıştır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelde.

 


5. Gün: DUBAİ - İSTANBUL

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Ardından havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Emirates Hava Yolları’na ait EK121 sefer sayılı uçağı ile 14.20’de İstanbul‘a hareket. Türkiye yerel saati ile 18.30’da İstanbul’a varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.


Birde Bu Turlara Bakın

VİZESİZ
UZUN BALKAN TURU ( Uçaklı )
6 Gece 7 Gün ..
Vizesiz Tur
SARAYBOSNA TURU ( 1 MAYIS ÖZEL)
2 Gece 3 Gün 01.05.2019
SARAYBOSNA TURU ( 1 MAYIS ÖZEL)
299.00 {{L:KişiBaşı}}

AVRUPA'NIN KUDÜS'Ü SARAYBOSNA

{{L:İncele}} / {{L:SatınAl}}
YEŞİL PASAPORTA VİZESİZ
UZUN BALKAN TURU ( Otobüslü )
7 GECE 8 GÜN 02.06.2019
UZUN BALKAN TURU ( Otobüslü )
399.00 {{L:KişiBaşı}}

RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL

{{L:İncele}} / {{L:SatınAl}}
E-Bulten
Kampanyalardan haberiniz olsun..
x