İSPANYA ENDÜLÜS TURU
18-22 NİSAN 2019 Gezilecek Yerler: MALAGA - GRANADA - SEVİLLA - CORDOBA - RONDA - TARİFA - MARBELLA-MALAGA Gün : 4 GECE Ulaşım : ATLAS GLOBAL HAVAYOLLARI Konaklama : 3 YILDIZLI OTELLERDE Vize : Telefon : 0212 236 5850
/ Kişi Başı

İSPANYA ENDÜLÜS TURU Hakkında Genel Bilgiler

Tur Programı

1. Gün: İİSTANBUL – MALAGA - GRANADA

Atatürk Havalimanı Malaga   kontuarı önünde saat 01:30’da buluşma. Atlas  Havayollarının özel seferi  ile saat 04:00’de Malaga’ya hareket. Saat 07:10’da Malaga’ya varış ve   Malaga Şehir Tanıtım Turu. Turumuz esnasında Malaga Camii ,Müslümanlar tarafından yapılmış olan Malaga Kalesi ve şehir surları, Malaga Katedral Meydanı, Pablo Picasso Evi  ve tipik Malaga sokakları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Malagayı özgürce keşfedeceğiniz serbest saatler. Ünlü Pablo Picasso müzesini, Müslümanlardan kalan Malaga Kalesini ve Malaga Şehir müzesini gezebilirsiniz ..Akşam üzeri  Granada’ya hareket. Otelimize varış ve yerleşme.


2. Gün: GRANADA

Kahvaltı sonrası ekstra Granada Şehir Tanıtım Turu ve EL HAMBRA SARAYI turu (60 eur). Turumuz esnasında  Granada’nın  tipik Sokakları, Arap Çarşısı ve Müslümanların ilk yerleşim bölgesi olan  Albaizin semti, İspanyol Müslümanlarının büyük uğraşlarla yaptırmış oldukları Granada Ulu Camii ve dünyanın en önemli kültür miraslarından ve İslam mimari harikalarından günümüze kadar gelebilmiş  olan “El Hambra Sarayı” (müsaitlik durumuna göre) görülecektir. Akşam üzeri merkezde serbest zaman. Konaklama  Granada  otelimizde. Akşam ekstra düzenlenecek olan FLAMENCO ŞOV.(45 eur)


3. Gün: GRANADA-SEVİLLA- GRANADA

Kahvaltı sonrası ekstra düzenlenecek olan  Sevilla   Turu. (55 eur) Şehir Turumuz esnasında ; Amerika Meydanı, İspanya Meydanı,İslam  anıtı Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Bahçeleri ve havuzları ile ünlü Maria Luisa Parkı ve Müslüman ustalara yaptırılmış olan Alkazar Saray Meydanı ve surları görülecek yerler arasındadır. Akşam üzeri Granada’ya dönüş ve konaklama .

 


4. Gün: GRANADA –CORDOBA -GRANADA

Kahvaltı sonrası ekstra düzenlenecek olan Cordoba Turu.(60 eur) Şehir Turu esnasında Musevi Mahallesi, Plaza Tendillas ,Çiçek Sokağı ve tipik Endülüs sokakları ve meydanları  görülecektir. Turumuza Endülüs  Emevilerinden  günümüze kadar gelebilmiş dünyaca ünlü Cordoba Camiini gezerek devam ediyoruz. Akşam üzeri  Granada’ya dönüyoruz..  Varış  ve konaklama.


5. Gün: GRANADA-RONDA-TARİFA(Cebelitarık Kayalıkları)-MARBELLA-MALAGA-İSTANBUL

Kahvaltı sonrası ekstra düzenlenecek olan Ronda - Marbella turu.(50 eur)  Turumuza Avrupa’nın en romantik kasabaları listesinde bulunan yarlar üzerinde kurulu RONDA kasabasını gezerek başlıyoruz. .Daha sonra Akdeniz kıyısına iniyor ve Tarık Bin Ziyad’ın ilk ayak bastığı kasaba Tarifayı tanıyor ve Cebelitarık Boğazını görüyoruz .Akşam üzeri Marbella Puerto Bonus yat limanında serbest saatler.  Daha sonra Malaga Costa del Sol Havalimanına gidiyoruz .Bilet işlemlerinin tamamlanmasından sonra Atlas Havayollarının özel seferi ile 23:00’de İstanbul uçuşu. Türkiye saati ile 03:50’de varış ve servislerimizin sonu..


Birde Bu Turlara Bakın

ROMANYA - BULGARİSTAN  TURU
3 GECE 4 GÜN 29.08.2019
ROMANYA - BULGARİSTAN TURU
149.00 Kişi Başı

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR

İncele / Satın Al
''5BİN'' YILLIK HAYRANLIK KUDÜS
3 Gece 4 Gün 29.08.2019
''5BİN'' YILLIK HAYRANLIK KUDÜS
649.00 Kişi Başı

KUTSAL TOPRAKLAR KUDÜS

İncele / Satın Al
VİZESİZ
UZUN BALKAN TURU ( Uçaklı )
6 Gece 7 Gün 22.09.2019
UZUN BALKAN TURU ( Uçaklı )
499.00 Kişi Başı

EXTRA TUR YOK

İncele / Satın Al
İran Turu
5 Gece 6 Gün 05.11.2019
İran Turu
789.00 Kişi Başı

Tahran - İsfahan-Yazd-Şiraz

İncele / Satın Al
E-Bulten
Kampanyalardan haberiniz olsun..
x