OTOBÜSLÜ - BULGARİSTAN SOFYA - FİLİBE TURU
KOMŞU'DA KISA BİR MOLA. Gezilecek Yerler: Filibe, Sofya Gün : 1 Gece 2 Gün Ulaşım : Lüks Otobüsler İle Konaklama : 4* Otel'de Oda Kahvaltı Vize :

Bulgaristan için TC vatandaşlarına Vize uygulaması vardır.

Telefon : 0212 236 5850
/ Kişi Başı

OTOBÜSLÜ - BULGARİSTAN SOFYA - FİLİBE TURU Hakkında Genel Bilgiler

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL– SOFYA ( Bulgaristan )

Kadıköy: 21.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
Beşiktaş: 22.00 Mecidiyeköy TrumpTower Önü
Bakırköy: 22.30 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önü

Yukarıda belirtilen saatlerde buluşacağımız misafirlerimizle, belirtilen noktalardan hareket ederek Edirne’ye doğru yola çıkıyoruz. Selimpaşa'da vereceğimiz yarım saatlik moladan sonra, yaklaşık 3 saatlik bir yolculuğun ertesinde Kapıkule Sınır Kapısı'na varıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerimizin tamamlanmasının ardından Bulgaristan topraklarına giriyoruz. SvilengradHarmanlı, Filibe ve Pazarcık güzergâhını takip ederek sabahın erken saatlerinde Bizler için özenle hazırlanmış kahvaltı paketlerimizi sıcak çay ve kahve servisi ile birlikte otobüsümüzde alıyoruz. Kahvaltı sonrası kısa bir ihtiyaç molası. Mola sonrası Bulgaristan’ın Başkenti Sofya’ya varış.

(İstanbul – Sofya 570 km –7 saat 30 dakika) + (Sınır İşlemleri Duruma göre 1 saat kadar sürebilir)

Varışımızla birlikte panoramik şehir turumuz başlıyor. Görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan AlexsanderNevski Katedrali, Milli Kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski Kraliyet Sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Bulgar Milli Tiyatrosu, Arkeoloji Müzesi, Eski Sofya - Serdika şehri, Rotonda Kilisesi, Aya Nedelya Kilisesi bulunmaktadır. Yazarımız Sofya'da Atatürk'ün askeri ateşe olduğu zamanlardan bahsedecek ve yaşadığı yerleri görerek anılara ortak olacağız.

Turumuz sonrasında öğle yemeği için serbest zaman. Yemeğin bitiminde otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeğine kadar serbest zaman. Akşam Konaklama otelimizde.

Dileyen Misafirlerimiz için Ekstra düzenlenecek Bulgar Müziği eşliğinde düzenlenecek Gece Turumuza katılabilirler. (25 euro)


2. Gün: Sofya-Filibe-İstanbul

Otelde alacağımız sabah kahvaltının ardından valizlerimiz ile birlikte ayrılıyoruz. İlk durağımız Bulgaristanın en güzel şehirlerinden biri olan Filibe'ye hareket. Filibe şehir turu ve sonrasında öğle yemeği için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve İstanbul için hareket. Sınır geçiş işlemleri sonrası istanbul'a varış ve turumuzun sonu.


Birde Bu Turlara Bakın

VİZESİZ
VİZESİZ UZUN BALKAN TURU
7 Gece 8 Gün 15.11.2019
VİZESİZ UZUN BALKAN TURU
599.00 Kişi Başı

1.Yarıyıl Tatili Özel Balkan Turu -----------TÜM TURLAR DAHİL

İncele / Satın Al
UZUN BALKAN TURU ( Otobüslü )
7 GECE 8 GÜN 16.12.2019
UZUN BALKAN TURU ( Otobüslü )
399.00 Kişi Başı

KURBAN BAYRAMI ÖZEL BAŞTANBAŞA BALKANLAR

İncele / Satın Al
VİZESİZ
BOSNA-HERSEK ( JAHORİNA) KAYAK TURU
5 GECE 6 GÜN 18.01.2020
BOSNA-HERSEK ( JAHORİNA) KAYAK TURU
449.00 Kişi Başı

OLİMPİYAT PİSTLERİNDE KAYAK KEYFİ

İncele / Satın Al
E-Bulten
Kampanyalardan haberiniz olsun..
x