Günübirlik Uludağ Turu
Haftasonu Günübirlik Uludağ Turu Gezilecek Yerler: Uludağ Gün : Günübirlik Ulaşım : Lüks Otobüs veya Vip Araçlar İle Konaklama : Günübirlik Vize : Telefon : 0212 236 5850
/ Kişi Başı

Günübirlik Uludağ Turu Hakkında Genel Bilgiler

Turumuza Otobüs veya Vip Araç seçenekleri ile katılım sağlanabilir. Vip araç seçeneği için iletişime geçmenizi rica ederiz.

Tur Programı


Kadıköy: 06.00 Evlendirme Dairesi

Hareketle Osmangazi Köprüsünü kullanarak, Gemlik gişelerinden çıkarak Marmara bölgesinin en büyük Kayak Merkezi Uludağ'a doğru yol alıyoruz. Hareketimizden 2 saat 11 dakika sonra kahvaltımızı alacağımız Zevk-i Safa tesislerine varıyoruz. Bizler için ayrılmış masalarımızda birbirinden lezzetli kahvaltılıklardan oluşan zengin köy kahvaltımızı aldıktan sonra (kahvaltı için ayrılan süre 1 saat) Uludağ’a doğru yola çıkıyoruz.

Uludağ'a ulaştığımızda dileyenler kayak yapmak için ski paslarını alarak, kayak takımlarıyla gün boyu kayak yapma imkanı bulacaktır. Gün boyu serbest zamana sahip misafirlerimiz ile eğlenceli bir kayak turunun ardından saat 17:00'de dönüş yolculuğuna geçiyoruz.

Dönüş yolculuğumuzda sabah kahvaltımızı aldığımız muazzam manzaraya sahip restoranımızda akşam yemeğimizi (Köfte ve sucuk + salata + 1 meşrubat ve çay) aldıktan sonra (akşam yemeği için ayrılan süre 45 dakika) dönüş yolculuğumuza devam ediyoruz.

Osmangazi Köprüsü'nü kullanarak İstanbul'a varıyoruz. Siz sayın misafirlerimizi almış olduğumuz kalkış noktasına bırakarak bir başka organizasyonunda görüşmek dileğiyle veda ediyoruz.

Birde Bu Turlara Bakın

VİZESİZ TUR
BOSNA HERSEK KAYAK TURU 21 OCAK 2019 HAREKET 4 GECE 5 GÜN
4 GECE 5 GÜN 21.01.2019
BOSNA HERSEK KAYAK TURU 21 OCAK 2019 HAREKET 4 GECE 5 GÜN
399.00 Kişi Başı

VİZESİZ BOSNA HERSEK KAYAK TURU PEGASUS HAVA YOLLARI

İncele / Satın Al
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın İndirimlerden haberdar olun!
x