Ahmet Turgut ile İspanya Endülüs Turu
Ahmet Turgut ile İspanya Endülüs Turu Gezilecek Yerler: Malaga, Sevilla, Cordoba, Granada, Toledo, Madrid Gün : 4 Gece 5 Gün Ulaşım : Türk Havayolları ile Konaklama : 4 Yıldız Otellerde Konaklamalı Vize :

Vizeli Tur

Telefon : 0212 236 5850
/ Kişi Başı

Ahmet Turgut ile İspanya Endülüs Turu Hakkında Genel Bilgiler

Tur Programı


İSPANYA ENDÜLÜS TURU


MALAGA-SEVİLLA-CORDOBA-GRANADA-TOLEDO-MADRİD
2-6 MAYIS 2018  4 Gece 5 Gün (THY İLE, ATATÜRK HAVALİMANI-MALAGA gidiş, MADRİD-ATATÜRK HAVALİMANI Dönüş)

1.GÜN  MALAGA-SEVİLLA

Sabah saat 07.40’da buluşma. Türk Hava Yolları'nın TK 1305 tarifeli uçağı ile saat 09.40’da Malaga’ya uçuş (4 saat 30 dakikalık uçuş) 13.05’de kente varış. Ardından Malaga şehir turumuza ilk olarak Alcazaba eski şehri geziyoruz sonrasında Malaga katedrali ve çevresi, botanik bahçeleri, eski Malaga sokakları, Plaza de Toros (Boğa güreşi alanı) ve Malaga sahili ardından Sevilla şehrine hareket (Sevilla 250 km. - 2 saat 30 dakika) Şehir turumuzda Plaza de Espanya, Maria Luisa Parkı, Sevilla Ulu Camii iken kiliseye çevrilen Sevilla Katedrali, Altın Kule ve Sevilla'nın nehir ve sokaklarını göreceğiz. Akşam yemeği ardından konaklama otelimizde.

2.GÜN SEVİLLA–CORDOBA-GRANADA

Saat 07.00-08.00 Sabah kahvaltısından sonra Cordoba'ya doğru hareket ediyoruz. Cordoba gezimizde Roma Köprüsü, Vadi Elkebir (Guadalkavir) eski şehrin ana girişlerinden Roma Kapısı, Emeviler'den geriye kalan 850 sütunlu İslam mimarisinin ana eserlerinden biri olan Kurtuba Ulu Camii, Roger Garodi Konuk Evi (Casa Endülüs) Musevi mahallesi, Cordoba sokaklarında meşhur Endülüslü emirlere ait heykeller ve şehir surlarından günümüze ulaşan kısımlar göreceğimiz yerler arasında. Granada’ya hareket. Akşam yemeği ardından konaklama otelimizde.

3.GÜN GRANADA-TOLEDO-MADRİD

Saat 07.00-08.00 arası sabah kahvaltısından sonra Toledo'ya doğru hareket ediyoruz. Unesco tarafından korunmaya alınmış dünyanın en güzel tarihi Ortaçağ kentlerinden Toledo’da görülecek yerler arasında Eski Camii kalıntılarının üzerine kurulmuş olan Toledo Katedrali, tarihi Toledo sokakları ve Toledo ile özdeşleşmiş ünlü ressam El Greco’nun birçok eseri bulunmaktadır. Tur sonunda Madrid’e hareket (Toledo-Madrid arası 90 km - 1 saat) Akşam yemeği ardından konaklama otelimizde.

4.GÜN MADRİD

Saat 07.00-09.00 arası sabah kahvaltısından sonra Madrid turumuza başlıyoruz. Gran Via Caddesi, Plaza de Espana, Don Kişot Anıtı, Piramitler, Madrid Kraliyet Sarayı (dışarıdan), Madrid Ulu Camii kalıntıları, Plaza Mayor Meydanı, Puerto del Sol Meydanı, Paseyo de la Castellana Caddesi, Sibeles Anıtı, Real Madrid Barnebau Stadı (dışarıdan) başlıca göreceğimiz yerler arasında. Akşam yemeği ardından konaklama otelimizde.

5.GÜN MADRİD-İSTANBUL

Saat 08.00-10.00 arası sabah kahvaltısından sonra odalarımızı boşaltıyoruz. Aracımız sizi alışveriş için şehir merkezinde mağazaları ile meşhur Gran Via Caddesi'nde bırakacak. Serbest zamanın ardından rehberimizin belirlediği yer ve saatte  buluşma ve havalimanına hareket. THY 18.15 tarifeli uçağı ile İstanbul’a uçuş. 23.30, İstanbul’a iniş saatimiz.

Birde Bu Turlara Bakın

SİNAN YAĞMUR İLE MEVLANA-ŞEMS YOLCULUĞU KONYA TURU
1 GECE 2 GÜN 25.01.2019
SİNAN YAĞMUR İLE MEVLANA-ŞEMS YOLCULUĞU KONYA TURU
699.00 TL Kişi Başı

Mevlana ve Şems'in topraklarına eşsiz bir yolculuk

İncele / Satın Al
EROL MÜTERCİMLER İLE KUTSAL TOPRAKLAR KUDÜS TURU
3 GECE 4 GÜN 31.01.2019
EROL MÜTERCİMLER İLE KUTSAL TOPRAKLAR KUDÜS TURU
899.00 Kişi Başı

KUTSAL TOPRAKLAR KUDÜS TURU

İncele / Satın Al
ERHAN ALTUNAY İLE HATAY - TARSUS TURU
2 Gece 3 Gün 01.02.2019
ERHAN ALTUNAY İLE HATAY - TARSUS TURU
1599.00 TL Kişi Başı

MEDENİYETLER BEŞİĞİ ''HATAY''

İncele / Satın Al
ERHAN ALTUNAY İLE ŞOVALYELERİN İZİNDE KUDÜS TURU
3 Gece 4 Gün 14.02.2019
ERHAN ALTUNAY İLE ŞOVALYELERİN İZİNDE KUDÜS TURU
899.00 Kişi Başı

TAPINAK ŞÖVALYELERİNİN GİZEMLİ TARİHİNE YOLCULUK

İncele / Satın Al
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın İndirimlerden haberdar olun!
x