BANSKO KAYAK TURU
BULGARİSTAN'IN GÖZDE KAYAK MERKEZİ BANSKO. Gezilecek Yerler: Bansko Gün : 4 GECE 5 GÜN ( 3 Gece Konaklama ) Ulaşım : Lüx Otobüslerle Konaklama : 3 ve 4 Yıldız Otellerde Vize :
  • Bulgaristan için TC vatandaşlarına vize uygulaması vardır.
  • Geçerli Shengen vizenizle Bulgaristan ( Bansko ) turuna katılabilirsiniz.
Telefon : 0212 236 5850
179.00 € / Kişi Başı

BANSKO KAYAK TURU Hakkında Genel Bilgiler

Kolay, orta ve zor derecelerde toplamda 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatlarına ve Dünya Şampiyonalarına ev sahipliği yapmış, aynı zamanda Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistlerde kayak keyfi Bansko'da sizleri bekliyor...

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL- BANSKO

Kadıköy: 21:00 Kadıköy evlendirme dairesi önü
Mecidiyeköy: 21:30 Mecidiyeköy Trump Tower önü
Bakırköy: 22:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza önü

         Edirne karayolu takip edilerek ve gerekli molalar verilerek Kapıkule sınır kapısına varış. Pasaport ve vize işlemleri sonrası Bulgaristan’a giriş. Yolculuğumuz gece boyunca devam ediyor.


2. Gün: BANSKO

Sabah erken saatlerde Bansko'ya varışımızın ardından kolay, orta ve zor derecelerde toplamda 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatlarına ve Dünya Şampiyonalarına  ev sahipliği yapmış, aynı zamanda Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Geceleme otelinizde.Gece dileyenler Bansko şehrinin canlı gece hayıtında eğlenebilirler. 

Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Termal Açık Hava Havuzu Turuna katılabilirler. (35.-€) 

*Not: Uluslararası kurallar gereği odalara yerleşme saat 14:00’den sonra olmaktadır. Rehberimiz odalara giriş saati ile ilgili sizlere detaylı bilgi veriyor olacak. 


3. Gün: BANSKO

Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde.Gece dileyenler Bansko şehrinin canlı gece hayıtında eğlenebilirler

Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan günü birlik Sofya Turuna katılabilirler. (50.-€) 

Panoramik Sofya şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banya başı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz ardından serbest zaman ve sonrası Bansko’ya dönüş. 


4. Gün: BANSKO

Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde.Gece dileyenler Bansko şehrinin canlı gece hayıtında eğlenebilirler.

Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Termal Açık Hava Havuzu Turuna katılabilirler. (35.-€)  


5. Gün: BANSKO - İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası  odaların boşaltılması ardından otel önünde bekleyen otobüsümüz ile İstanbul’a hareket.

Dileyen misafirlerimiz için dönüş güzergâhında extra olarak Filibe ( Plovdiv ) turu yapılacaktır. ( Extra 10  Euro
( TÜM GRUP KATILDIĞI TAKTİRDE DÜZENLENİR )
Varışımızla birlikte Filibe şehir turumuza başlıyoruz. Filibe, 4000 yılık geçmişe sahip bir kent olarak; günümüzün modern binaları ve eski çağların mimarisini birleştiren güzel bir şehirdir. Kentte en çok ilgi çeken yer şüphesiz Nebet tepe mevkiinde yerleşik “Eski Plovdiv” - adında şehrin en eski bölümü üzerinde bulunuyor. Görülecek yerler arasında şimdilerde Etnografya Müzesi olarak hizmet veren Argır Kuyumcuoğlu’nun evi, Plovdiv’e özel en mükemmel simetrik ev örneği ve orijinal ev düzenlemesiyle, bu günümüzde her türlü kültüler faaliyetlere ev sahipliği yapmakta olan Balabanov Evi ve Georgi Mavridi`nin evi, Eski Roma çağından kalma Roma Amfi Tiyatrosu, Roma Stadyumu, Hisar Kapı, Kaleiçi Mahallesi, Plovdiv`in en eski kiliselerinden Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya kiliseleri bulunmaktadır. Gezi  sonunda İstanbul’a hareket.

(Plovdiv - İstanbul 420 km- 5 – 6 saat) (Sınır İşlemleri Duruma göre 1 saat kadar sürebilir). 
Akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Birde Bu Turlara Bakın

YEŞİL PASAPORTA VİZESİZ
BANSKO KAYAK TURU
4 GECE 5 GÜN ( 3 Gece Konaklama ) 20.01.2024
BANSKO KAYAK TURU
179.00 Kişi Başı

BULGARİSTAN'IN GÖZDE KAYAK MERKEZİ BANSKO.

İncele / Satın Al
E-Bulten
Kampanyalardan haberiniz olsun..
x