2018 Otobüslü Bulgaristan - Sofya Turu
Lüks Otobüs İle 4* Oda Kahvaltı Otel Konaklaması Gezilecek Yerler: Filibe, Sofya Gün : 1 Gece 2 Gün Ulaşım : Lüks Otobüsler İle Konaklama : 4* Otel'de Oda Kahvaltı Vize :

Bulgaristan için Vize gerekmektedir

Telefon : 0212 236 5850
/ Kişi Başı

2018 Otobüslü Bulgaristan - Sofya Turu Hakkında Genel Bilgiler

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL– SOFYA ( Bulgaristan )

Kadıköy: 21.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
Beşiktaş: 22.00 Mecidiyeköy TrumpTower Önü
Bakırköy: 22.30 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önü

Yukarıda belirtilen saatlerde buluşacağımız misafirlerimizle, belirtilen noktalardan hareket ederek Edirne’ye doğru yola çıkıyoruz. Selimpaşa'da vereceğimiz yarım saatlik moladan sonra, yaklaşık 3 saatlik bir yolculuğun ertesinde Kapıkule Sınır Kapısı'na varıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerimizin tamamlanmasının ardından Bulgaristan topraklarına giriyoruz. SvilengradHarmanlı, Filibe ve Pazarcık güzergâhını takip ederek sabahın erken saatlerinde Bizler için özenle hazırlanmış kahvaltı paketlerimizi sıcak çay ve kahve servisi ile birlikte otobüsümüzde alıyoruz. Kahvaltı sonrası kısa bir ihtiyaç molası. Mola sonrası Bulgaristan’ın Başkenti Sofya’ya varış.

(İstanbul – Sofya 570 km –7 saat 30 dakika) + (Sınır İşlemleri Duruma göre 1 saat kadar sürebilir)

Varışımızla birlikte panoramik şehir turumuz başlıyor. Görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan AlexsanderNevski Katedrali, Milli Kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski Kraliyet Sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Bulgar Milli Tiyatrosu, Arkeoloji Müzesi, Eski Sofya - Serdika şehri, Rotonda Kilisesi, Aya Nedelya Kilisesi bulunmaktadır. Yazarımız Sofya'da Atatürk'ün askeri ateşe olduğu zamanlardan bahsedecek ve yaşadığı yerleri görerek anılara ortak olacağız.

Turumuz sonrasında öğle yemeği için serbest zaman. Yemeğin bitiminde otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeğine kadar serbest zaman. Akşam Konaklama otelimizde.

Dileyen Misafirlerimiz için Ekstra düzenlenecek Bulgar Müziği eşliğinde düzenlenecek Gece Turumuza katılabilirler. (25 euro)


2. Gün: Sofya-Filibe-İstanbul

Otelde alacağımız sabah kahvaltının ardından valizlerimiz ile birlikte ayrılıyoruz. İlk durağımız Bulgaristanın en güzel şehirlerinden biri olan Filibe'ye hareket. Filibe şehir turu ve sonrasında öğle yemeği için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve İstanbul için hareket. Sınır geçiş işlemleri sonrası istanbul'a varış ve turumuzun sonu.


Birde Bu Turlara Bakın

Yeşil Pasaporta Vizesiz
BULGARİSTAN TURU ( Sofya - Plovdiv )
2 Gece 3 Gün 27.10.2018
BULGARİSTAN TURU ( Sofya - Plovdiv )
549.00 TL Kişi Başı

2019 AVRUPA KÜLTÜR BAŞKENTİNE GİDİYORUZ.

İncele / Satın Al
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın İndirimlerden haberdar olun!
x