SALDA GÖLÜ - LAVANTA BAHÇELERİ - LAODİKYA TURU
TÜRKİYE'NİN MALDİVLER'İ Gezilecek Yerler: SALDA GÖLÜ-KOYUCAK KÖYÜ-LAVANTA BAHÇELERİ-LAODİKYA-PAMUKKALE TRAVERTENLERİ-DENİZLİ TELEFERİK Gün : 1 GECE 2 GÜN Ulaşım : LÜKS OTOBÜS Konaklama : 4 YILDIZLI OTELDE Vize : Telefon : 0212 236 5850
/ Kişi Başı

SALDA GÖLÜ - LAVANTA BAHÇELERİ - LAODİKYA TURU Hakkında Genel Bilgiler

Güzide şehirlerimizden biri olan Isparta’da 1975 yılında zamanın gül tüccarlarından Zeki Konur ve birlikte çalıştığı Nihat Yılmaz bir Fransa seyahati dönüşünde, 30 haneye yaklaşık 15'er lavanta fidanı getirmiş. İlk başlarda evlerin bahçelerinde ya da gül tarlaların kenarlarında sadece bir süs iken, yıllar içinde zahmetsizce büyüyen lavantalar tarlaları kaplamış ve bugün Isparta'nın Kuyucak, Kuşçular, Yeşilyurt, Kılıç ve civarı köylerinde yaklaşık 3 bin dönümlük bir alana bulunmaktadır.
Türkiyede üretilen lavantanın %93 Kuyucak köyünden temin edilmektedir.

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL HAREKET

22:00 - Beylikdüzü Migros
22:30 - İncirli Metrobüs Boyner Önü
23:00 - Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü 
23:30 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23:45 - Kartal Köprüsü 

Değerli misafirlerimizle, belirtilen noktalarda buluşmanın ardından Hitit Tour otobüs içi ikramları eşliğinde yolculuğumuz başlıyor.


2. Gün: LAVANTA BAHÇELERİ – SALDA GÖLÜ- DENİZLİ

Aracımızda aldığımız sizlere özel hazırlanmış kahvaltı paketi ile güne başlıyoruz. Kahvaltının sonrası sabah 09.00 sularında Isparta’nın Keçiören ilçesine bağlı Koyucak köyü ilk durağımız. Köyde kısa bir tur sonrası lavanta bahçeleri turumuz ile devam ediyoruz. Güzel lavanta kokuları ve fotoğraf karelerimiz ile Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Beyaz cennet Salda Gölü’ne ulaşıyoruz. Salda Gölünde müthiş kareler ve Öğlen yemeği için serbest zaman sonrası Konaklama için Denizli ye hareket. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün: DENİZLİ- İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında eşyalarımızla birlikte otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız Antik Laodikya ve Pamukkale Travertenlerinde yaklaşık üç saat kadar süren gezimizde rehberimizle tarihe tanıklık edeceğiz. Öğle Yemeği ve fotograf molası Ardından 1500 metre rakıma sahip temiz havası ve Denizli’yi kuşbakışı görebileceğimiz teleferik turumuza başlıyoruz. Tur bitiminde İstanbul’a dönmek için yola çıkıyoruz molalar ile birlikte İstanbul’a varış.Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.


Birde Bu Turlara Bakın

KARADENİZ TURU
5 GECE KONAKLAMA 05.06.2020
KARADENİZ TURU
1499.00 TL Kişi Başı

YEŞİLLER DİYARINA YOLCULUK

İncele / Satın Al
TURUMUZ GERÇEKLEŞTİ
TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TURU 1
4 GECE 5 GÜN
E-Bulten
Kampanyalardan haberiniz olsun..
x