PAMPORORVO KAYAK TURU
BULGARİSTAN'IN YENİ KAYAK MERKEZİ Gezilecek Yerler: Pamporovo - Plovdiv (Filibe) Gün : 4 Gece 5 Gün Ulaşım : Lüx Otobüsle Konaklama : Vize :
  • Bulgaristan için TC vatandaşlarına vize uygulaması vardır.
  • Geçerli Shengen vizenizle Bulgaristan ( Pamporovo ) turuna katılabilirsiniz.
Telefon : 0212 236 5850
/ Kişi Başı

PAMPORORVO KAYAK TURU Hakkında Genel Bilgiler

1960’lardan beri faaliyette olan Türkiye’ye en yakın yakın kayak pisti Pamporovo sizleri bekliyor!

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL- PAMPOROVO

Kadıköy: 21:00 Kadıköy evlendirme dairesi önü

Mecidiyeköy: 21:30 Trump Tower önü

Bakırköy: 22:00 İncirli Ömür Plaza önü

     Edirne karayolu takip edilerek ve gerekli molalar verilerek Kapıkule sınır kapısına varış. Pasaport ve vize işlemleri sonrası Bulgaristan’a giriş. Yolculuğumuz gece boyunca devam ediyor.


2. Gün: PAMPOROVO

Sabah erken saatlerde Pamporovo’ya varışımızın ardından zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz Rodop dağlarının zirvesini oluşturan Snejanka tepesinden başlayan yaklaşık 45km uzunluğa sahip kolay, orta ve zor dereceli kayak pistlerinde kayak yapabilir, günü dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelinizde.


3. Gün: PAMPOROVO

Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Pamporovo Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde.


4. Gün: PAMPOROVO

Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Pamporovo Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde.


5. Gün: PAMPOROVO - İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası  odaların boşaltılması ardından otel önünde bekleyen otobüsümüz ile İstanbul’a hareket.

Dileyen misafirlerimiz için dönüş güzergâhında extra olarak Filibe ( Plovdiv ) turu yapılacaktır. ( Extra 10  Euro )

Varışımızla birlikte Filibe şehir turumuza başlıyoruz. Filibe, 4000 yılık geçmişe sahip bir kent olarak; günümüzün modern binaları ve eski çağların mimarisini birleştiren güzel bir şehirdir. Kentte en çok ilgi çeken yer şüphesiz Nebet tepe mevkiinde yerleşik “Eski Plovdiv” - adında şehrin en eski bölümü üzerinde bulunuyor. Görülecek yerler arasında şimdilerde Etnografya Müzesi olarak hizmet veren Argır Kuyumcuoğlu’nun evi, Plovdiv’e özel en mükemmel simetrik ev örneği ve orijinal ev düzenlemesiyle, bu günümüzde her türlü kültüler faaliyetlere ev sahipliği yapmakta olan Balabanov Evi ve Georgi Mavridi`nin evi, Eski Roma çağından kalma Roma Amfi Tiyatrosu, Roma Stadyumu, Hisar Kapı, Kaleiçi Mahallesi, Plovdiv`in en eski kiliselerinden Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya kiliseleri bulunmaktadır. Gezi  sonunda İstanbul’a hareket.

(Plovdiv - İstanbul 420 km- 5 – 6 saat) (Sınır İşlemleri Duruma göre 1 saat kadar sürebilir).

Akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Birde Bu Turlara Bakın

E-Bulten
Kampanyalardan haberiniz olsun..
x