Karadağ turları

Sayfa: 1 / 1
2018 Kesin Kalkışlı Vizesiz 7 gece 8 Gün Uçaklı Uzun Balkan Turları
5 Ülke 10 Şehir Balkan Rüyası Saraybosna Gidiş Priştina Dönüş
21.04.2018
699.00
   
Sayfa: 1 / 1

 

AVRUPA’NIN İNCİSİ KARADAĞ


Misafirlerimizin memnuniyetini her zaman en üstte tutan firmamız, çalışanlarımız ve hizmetlerimizle her dönem çalışmaya devam ediyoruz. Balkanlara yapılan gezilerimizde müşteri memnuniyetlerimiz arttıkça bu bizlerin işine olan bağlılığını da artırmaktadır. Hitit tour olarak vizyonumuzun her zaman hakkını vermeye devam edeceğiz. Çeşitli turlar düzenleyen markamızın

Karadağ Turları seyahatleri her zaman ilgi odağı olmuştur. 2016 kesin kalkışlı turlarımızın isteğe göre değiştiği 

Karadağ  Turları Tam pansiyon avantajıyla hiçbir ekstra ödemeyeceğiniz huzur dolu tur programlarımızla sizlerleyiz.

Karadağ turları ziyaretçi ilgisini arttırmaktadır. Ekonomik anlamda da uygun fiyatlarıyla 

Karadağ Turları ziyaretçilerimize sitemizde uygun avantajları sunmaktadır. Turların çeşitliliği ile de her zaman farklılığımızı ortaya koyan bir firma olarak hareket etmişizdir. Her bütçeye her kesime hitap eden; balkan turlarıyla her zaman dikkat çeken yapımız dünyanın küçük olduğunu insanlara anlatmaya çalışmıştır.

Gezen ve görenin hayatına katacaklarına katkı sağlamak en önemli vizyonumuzdur. Bunu yıllardır sürdüren bir firma olarak hareket eden Hitit tur çalışmaktan ödün vermemiştir. Bosna turları size farklı dünyaların farklı insanların yaşam tarzlarını gösterecek ve kültürel çeşitliliğe katılmanıza katkı sağlayacaktır.

Hitit tour olarak hakkımızda bilinenlerin fazlasını görenler ziyaretçilerimizdir. Ulaşım imkanlarıyla da sizlere kolaylık sağlayan turumuz her anlamda sizlerin rahatlığını göz önüne bulundurmaktadır. Önem verdiğimiz misafirlerimize değerlerini her zaman hissettiren Hitit tour olarak her zaman ve her daim kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.