ERHAN ALTUNAY İLE İZNİK-BURSA TURU
BİR ULU RÜYAYI GÖRENLER ŞEHRİ ''BURSA'' Gezilecek Yerler: İznik- Cumalıkızık - Bursa Gün : 1 Gece 2 Gün Ulaşım : Lüx Araçlar ile Konaklama : 4 Yıldızlı Otelde Vize : Telefon : 0212 236 5850
699.00 TL / Kişi Başı

ERHAN ALTUNAY İLE İZNİK-BURSA TURU Hakkında Genel Bilgiler

ERHAN ALTUNAY KİMDİR?

İstanbul doğumlu olan Erhan Altunay, Orta ve Lise eğitimini Saint Joseph Fransız Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği Bölümü’nü bitirmiş ve Marmara Üniversitesi’nde, İngilizce İşletme Bölümü’nde İnsan Kaynakları üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.

Hacettepe Üniversitesi bünyesinde, Manderbrot Kümesi, Quantum Fiziği ve Fraktal Geometri üzerine araştırmalar gerçekleştirmiştir.

Altunay; mitoloji, psikoloji ve sembolizm üzerine uzun yıllar detaylı çalışmalarda bulunmuş ve tarot sembolizmi, mitoloji, kuantum ve Latin Dili üzerine pek çok eğitim vermiştir. Kadim sembolizm ile kişisel gelişim konularını birleştirerek oluşturduğu çeşitli formatlardaki eğitimlerine devam etmektedir.

Erhan Altunay bunların yanı sıra radyo ve TV için programlar hazırlayıp sunmakta; Andanta, Jazz Dergisi gibi yayınlarla birlikte hermetics.org, derki.com gibi elektronik sitelere de yazmayı sürdürmektedir.

Paganizm üzerine yayın aşamasında bir kitabı bulunan Erhan Altunay, halen farklı kitap projeleri üzerinde çalışmaktadır.

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL - İZNİK - CUMALIKIZIK - BURSA

Kalkış Noktaları :

05:30 - Beylikdüzü Migros
06:00 - İncirli Metrobüs Boyner Önü
06:30 - Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü 
07:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
07:15 - Kartal Köprüsü 

Değerli misafirlerimizle, belirtilen noktalarda buluşmanın ardından Hitit Tour otobüs içi ikramları eşliğinde, İznik yolculuğumuza başlıyoruz.Feribot geçişi sırasında sizler için hazırlanmış kahvaltı paketlerimizi alıyoruz.Yaklaşık 2 Saatlik bir yolculuğun ardından Hristiyanlık tarihinde önemli bir yeri bulunan İznik’ e varıyoruz. Yazarımız eşliğinde yapacağımız turumuzda görülecek yerler arasında Ayasofya Müzesi,Yeşil Camii, İznik Müzesi,Şeyh Kubbettin Camisi,Çini kazı alanı,Antik Tiyatro, Süleyman Paşa Medresesi, Çini Atölyeleri bulunuyor.İznik Gölü etrafında dileyen misafirlerimiz yürüyüş yaparken dileyen misafirlerimiz de göl kenarında çaylarını yudumlayabilirler. Turumuzun sonrasında Bursa'nın şirin köyü Cumalıkızık Köyüne hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte öğle yemeği için mola veriyoruz.Yemeğin Ardından bu şirin köyde tanıtıcı bir tur gerçekleştiriyoruz. Ardından Bursa'da konaklayacağımız otele geçiyoruz. Yoğun geçen günün ardından otelimizin imkanlarından faydalanabilirsiniz.Akşam yemeği için lobide toplanıyoruz.Yemeğin ardından Yazarımız bölge tarihi hakkında bir seminer düzenlenecektir. Konaklama otelimizde.


2. Gün: BURSA - İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, eşyalarımızla birlikte otelden ayrılıyoruz. BURSA Şehir turumuz başlıyor. Bursa gezimizde ilk durak noktamız Bursa Ulu Cami Oluyor. Ulu Camii ,Kozahan’ı (İpekçiler Çarşısı) Görüyoruz. Bursa Yeşil Cami ve  içinde Osmanlı Dönemi’nin Fetret Devri gibi önemli bir sürecinin ardından tahta oturan Padişah 1.Mehmet’in de  sandukasının Bulunduğu (Çelebi Mehmet) Yeşil Türbe’ye Gidiyoruz.Öğle yemeği ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz.Serbest zaman bitiminde tüm Bursa'yı yukarıdan göreceğimiz yer olan Tophane'ye çıkıyoruz. Şehir seyri ardından İstanbul dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Bol sohbetle geçecek yolculuğumuz akşam saatlerinde İstanbul’a varışımızla son buşuyor. Bir sonraki Hitit Tour organizasyonumuzda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz. 


Birde Bu Turlara Bakın

ERHAN ALTUNAY İLE İZNİK-BURSA TURU
1 Gece 2 Gün 22.12.2018
ERHAN ALTUNAY İLE İZNİK-BURSA TURU
699.00 TL Kişi Başı

BİR ULU RÜYAYI GÖRENLER ŞEHRİ ''BURSA''

İncele / Satın Al
SİNAN YAĞMUR İLE MEVLANA-ŞEMS YOLCULUĞU KONYA TURU
1 GECE 2 GÜN 25.01.2019
SİNAN YAĞMUR İLE MEVLANA-ŞEMS YOLCULUĞU KONYA TURU
699.00 TL Kişi Başı

Mevlana ve Şems'in topraklarına eşsiz bir yolculuk

İncele / Satın Al
EROL MÜTERCİMLER İLE KUTSAL TOPRAKLAR KUDÜS TURU
3 GECE 4 GÜN 31.01.2019
EROL MÜTERCİMLER İLE KUTSAL TOPRAKLAR KUDÜS TURU
899.00 Kişi Başı

KUTSAL TOPRAKLAR KUDÜS TURU

İncele / Satın Al
ERHAN ALTUNAY İLE ŞOVALYELERİN İZİNDE KUDÜS TURU
3 Gece 4 Gün 14.02.2019
ERHAN ALTUNAY İLE ŞOVALYELERİN İZİNDE KUDÜS TURU
899.00 Kişi Başı

TAPINAK ŞÖVALYELERİNİN GİZEMLİ TARİHİNE YOLCULUK

İncele / Satın Al
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın İndirimlerden haberdar olun!
x