Bozcaada Bağbozumu Festivali Turu
1 Gece Konaklamalı Bağ Bozumu Turu Gezilecek Yerler: Gün : 1 Gece 2 Gün Ulaşım : Lüks otobüslerle Konaklama : 1 Gece 2 Gün Vize : Telefon : 0212 236 5850
449.00 TL / Kişi Başı

Bozcaada Bağbozumu Festivali Turu Hakkında Genel Bilgiler

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL – BOZCAADA OTOBÜS YOLCULUĞU

00:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
01:00 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi İETT Durağı Önü
01:30 İncirli Ömür Plaza Önü


Misafirlerimizin katılımıyla , Deniz ve Kültür Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak ve amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve tatilmakinası misafirperverliğinde Tekirdağ – Ecaabat - Çanakkale güzergahını takiben Geyikli’ye ulaşıyoruz.


Mola 1 : Köşk Dinlenme Tesisleri
 


2. Gün: BOZCAADA BAĞBOZUMU FESTİVALİ – ÜZÜM BAĞLARI – BOZCAADA KALESİ – GÜN BATIMI

Sabah saatlerinde Geyikli İskele’den feribotumuza biniyoruz. Feribotta vereceğimiz Kahvaltı Paketi eşliğinde doğanın ve huzurun tadını çıkarıyor ve güne başlıyoruz. 40 dakika sürecek olan Feribot yolcuğumuz sonrası Türkiye’nin 3.Büyük adası olan Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Adanın sevimli sokaklarında turlayarak, ada hakkında bilgi almaya devam ediyoruz. Öğleden sonra geçmişi Fenikeliler’e kadar uzanan Bozcaada Kalesi’ni geziyoruz. Sonrasında Bozcaada’ya özgü Çamlıbağ içeceklerin üretildiği imalathaneye gidiyor orada Haşim Yunatçı’nın sunumuyla üzümün son aşamaya kadar oluşumu hakkında bilgiler alıyoruz. Sonrasında Tenedion Wine House’da tadımları yapıp keyifle zaman geçiriyoruz. Günbatımını izledikten sonra akşam ada merkezinde Festival ve etkilikler için serbest zaman veriyoruz. Serbest Zaman sonrası 22:00 Feribotu ile Otobüsümüze ulaşıyor ve kısa bir yolculuk sonrası otelimize ulaşıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı Araç içinde. Menü : Beyaz ve Kaşar peynir, Siyah ve Yeşil Zeytin, Tereyağ, Bal veya Reçel, Çikos, Domates ve Salatalık, Panini Ekmek. Fiyata Dahil.


3. Gün: ASSOS – ASSOS LİMAN – ADATEPE KÖYÜ – ZEUS ALTARI- ZEYTİN MÜZESİ – YEŞİLYURT KÖYÜ

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısı sonrası Yeşilyurt Köyü ile programımıza başlıyoruz. Zeytin ve Çam ağaçlarının çevrelediği harika doğasının etkisinde kalacağınız Köyde küçük bir gezimiz sonrası Kahve Molası veriyoruz. Serbest zaman sonrası  Adatepe eski Yunan Köyü’ne hareket ediyor ve burada köy evleri arasında yapılan geziler sonrası köy meydanında  ve köy kahvelerinde mola veriyoruz. Ardından Zeus Altarı'ndan Ege Denizi'nin muhteşem manzarasını da izledikten sonra Zeytin müzesine gidip Zeytin yağı oluşumunda eskiden günümüze kadar kullanılan gereçler , yapım aşaması ve sabun üretimine şahit oluyor alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Kazdağları Programımızı tamamladıktan sonra Keyifli bir Öğle Yemeği bizleri bekliyor. Assos Liman’da alacağımız Öğle Yemeğimiz sonrası Köy Meydanını geziyor ve aynı güzergah üzerinden İstanbul’a dönüyoruz. Bir başka Hitittour organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizden veda ediyoruz.


Birde Bu Turlara Bakın

VAN GÖLÜ EKSPRESİ İLE DOĞU ANADOLU TURU
4 GECE 5 GÜN 18.06.2019
VAN GÖLÜ EKSPRESİ İLE DOĞU ANADOLU TURU
1599.00 TL {{L:KişiBaşı}}

VAN-TATVAN-ERÇİŞ-AKTAMAR ADASI-HARABE ŞEHİR-MURADİYE ŞELALESİ

{{L:İncele}} / {{L:SatınAl}}
SALDA GÖLÜ - LAVANTA BAHÇELERİ - LAODİKYA TURU
1 GECE 2 GÜN 21.06.2019
SALDA GÖLÜ - LAVANTA BAHÇELERİ - LAODİKYA TURU
489.00 TL {{L:KişiBaşı}}

TÜRKİYE'NİN MALDİVLER'İ

{{L:İncele}} / {{L:SatınAl}}
Yedigöller Aladağlar Abant Turu
1 Gece 2 gün 24.08.2019
Yedigöller Aladağlar Abant Turu
379.00 TL {{L:KişiBaşı}}

1 Gece Konaklamalı Yedigöller Turu

{{L:İncele}} / {{L:SatınAl}}
KURTALAN EKSPRESİ İLE DİYARBAKIR-MARDİN-ŞANLIURFA TURU
3 GECE 4 GÜN 04.09.2019
E-Bulten
Kampanyalardan haberiniz olsun..
x